Vitajte vo svete GBAS Rádia!

Prvý podcast oficiálne vyšiel už v roku 2020, kedy sa náš zakladateľ Jakub Abrahám (GBAS 2021) s podporou Sučany Alumni rozhodol pre vznik tohto skvelého projektu. Jeho hlavnou náplňou boli rozhovory so šikovnými GBASákmi. Odvtedy prebehlo mnoho zmien a s pomocou nášho garanta Mr. Steinera z jedného člena počet vzrástol na 16.


Hlavnou náplňou podcastov je nielen informovať žiakov a absolventov o našich záujmoch, ale aj rozšíriť povedomie o dianí na škole a na Slovensku. Tento rok sa repertoár rozšíril a naši poslucháči sa môžu tešiť na témy od vedy (v prevedení Aďa a Mária), umenia a kultúry (Evka a Veronika), spirituality (Zuzka), literatúry (Peťa), histórie (Sára a Jožko),  poznávania mozgu (Ema) až po rozhovory so žiakmi a absolventami (Jass, predtým Mário a Jakub). Do tímu pribudli aj šikovní ľudia, ktorí robia „research“ (Martin a Lucka), hudbu (Mišo + špeciálne efekty Filip), ba dokonca nová šikovná grafička a grafik (Alex a Felix).
Okrem špeciálnych podcastov, ktoré vychádzajú každý utorok, pravidelne vydávame piatkové spravodajstvo.


GBAS Radio je úžasný prostriedok na vyjadrenie našich záľub a pomoc žiakom našej školy. Veríme, že si každý pri scrollovaní nášho Spotify alebo Apple Podcasts nájde niečo, čo ho zaujme.


Aby bol k našim podcastom lepší dosah, plánujeme updatenúť našu sekciu na stránke školy a už čoskoro nás budete môcť okrem Instagramu nájsť aj na Facebooku, Youtube a stránke Sučany Alumni. Pre viac informácii sledujte náš Instagram @gbas_radio, Spotify a Apple Podcasts.

Vaše šéfredaktorky GBAS Rádia,
Jass a Miška

❤️

Pridajte Komentár