GBAS STEM Meetup in Bratislava
Calling all STEM-adjacent GBASáci, BASGáči, BGMHáči, čo poviete nato sa stretnúť? Či Vás ku kariére v STEM fields doviedla láska k vede, excelovanie v matematike, alebo podpora Mr. Paulíka, myslím, že by stálo za to sa stretnúť v Bratislave a pospomínať na minulosť, osláviť prítomnosť, a hlavne naplánovať budúcnosť (možné spolupráce, aktivity, projekty, pobyty, pracovné …










