TEACH FOR GBAS: výzva pre absolventov

Jeden z pôvodných cieľov Sučany Alumni sa stáva skutočnosťou. Vďaka doterajšej výbornej spolupráci s vedením školy, sme sa rozhodli spoločne pustiť do projektu „TEACH FOR GBAS“.

O čo ide?

Ak si náš absolvent/ka a chceš niečo odovzdať späť GBASu a hlavne jeho dnešným žiakom a žiačkám, a vieš sa podeliť o svoje skúsenosti a znalosti aj v rámci pedagogického procesu, tak práve teba hľadáme. Spoločne s vedením školy hľadáme absolventov, ktorí by radi odučili alebo asistovali pri výučbe či už počas jednej hodiny, jedného týždňa, mesiaca, polroka, roka alebo aj viac na GBASe. Vďaka online výučbe dokážeme skončených GBASákov z Martina, Bratislavy, Prahy, Londýna, New Yorku alebo Timbuktu v priamom prenose dostať do Sučian alebo počas lockdownu do laptopov našich žiakov. Nič nám nebráni priniesť poznatky z celého sveta a príklady priamo z praxe ku dnešným GBASákom.

Takže…

ak napríklad momentálne vykopávaš fosílie brontosaurov v Montane,

riadiš technologický start-up v Thajsku,

cestuješ po Afrike,

alebo

katalóguješ zbierky v Etnografickom múzeu v Martine

alebo čokoľvek iné

a vieš prepojiť svoje poznatky na obsah a obohatiť výučbu na GBASe, tak sa nám určite ozvi na email sucany.alumni@gmail.com a odpovedz prosím na tieto otázky:

1/ V akej podobe a rozsahu by ste chceli a dokázali učiť pre GBAS? (napr. 1 hodina, 1 týždeň, 1 mesiac, pol roka, jeden rok, iné)

2/ O aký predmet by ste mali záujem?

3/ Akú prezentáciu alebo obsah/tému (prípadne viac) by ste vedeli GBASákom ponúknuť?

4/ V akej forme by ste mohli učiť? (online, fyzicky, oba, resp. kombinácia, iné)

Ďakujeme. Long live the GBAS spirit!

Pridajte Komentár