Sučany Alumni Staff Award 2022: And the Winner Is Veronika Ukropová

Na konci šk. roka 2021/2022 nám v júni prišlo krásnych 98 nominácií pre 27 nominovaných učiteľov GBASu – veľké ĎAKUJEME všetkým žiačkam a žiakom, ktorí si našli chvíľku, potešili svojich učiteľov a dokázali tak, že v tomto ocenení má stále význam pokračovať. Aj tento rok boli všetky nominácie dôkazom toho, že GBAS je naďalej výnimočná škola s nielen výnimočnými žiakmi ale aj učiteľmi.

Všetky nominácie už tradične tlačíme na pekný papier a posielame každému jednému nominovanému učiteľovi zvlášť poštou. Všetky nominácie sú anonymizované – učitelia dostávajú iba samotné texty nominácií.

Víťazkou Sučany Alumni Staff Award 2022 sa stala Veronika Ukropová! Srdečne gratulujeme.

Zaujímavosťou je, že Veronika je rovnako ako držiteľka ocenenia Staff Award 2021 Kristína Lukašíková, absolventkou GBASu. Víťaz ocenenia už tradične získava aj symbolickú finančnú cenu. Preto zároveň ďakujeme všetkým našim podporovateľom za vaše príspevky.

S Veronikou, resp. pani učiteľkou Ukropovou pripravujeme rozhovor, kde sa jej budeme pýtať na jej žiacke časy, učiteľské začiatky, motiváciu, tipy a triky pri učení a iné zaujímavosti.

VÝZVA: pošlite nám na email sucany.alumni@gmail.com do nedele 11. 9. 2022 otázky, ktoré sa chcete Veroniky spýtať. Ďakujeme! Autorovi/autorke najzaujímavejšej otázky (vyberie Veronika) pošleme pekný darček.

A na záver ešte prvá reakcia Veroniky Ukropovej na nominácie a získanie ocenenia Staff Award 2022:

„Chcela by som sa všetkým veľmi pekne poďakovať za nominácie 🙂 Ani si to neviete predstaviť, ako si to každý jeden z učiteľov naozaj váži. Nebudem Vám klamať, ale tie nominácie mám na nástenke a vždy keď mám pocit, že sa mi niečo nedarí alebo nestíham, vždy sa pristihnem ako si ich prečítam a je mi hneď lepšie. Ešte raz jedno veľké ďakujem! Ľúbim Vás tak, že už viac sa to asi ani nedá 😃

Veronika Ukropová a Kristína Lukašíková – absolventky a držiteľky ocenenia Sučany Alumni Staff Award 2022 a 2021.
  • Viac informácií o Sučany Alumni Staff Award a doterajších víťazoch tu.
  • Ako sa stať členom alebo podporiť Sučany Alumni – info tu.
  • Naďalej hľadáme záujemkyne a záujemcov o miesta podpredsedov Sučany Alumni. Ak vidíte v tejto a ďalších našich aktivitách význam a chcete byť priamo pri tom, alebo máte nápad alebo projekt, ktorý chcete v rámci Sučany Alumni realizovať, tak viac info tu. V prípade záujmu sa nám ozvite na sucany.alumni@gmail.com

Pridajte Komentár