Posledná možnosť získať darčekové predmety k 20. výročiu školy!

Milé GBAS-áčky, milí GBAS-áci!


Na sklade máme posledné zásoby darčekových predmetov, ktoré dalo SA vyrobiť k 20. výročiu našej školy. Ak máte záujem o jeden alebo viac darčekových predmetov, ale ešte ste si ich nezaobstarali, tak na to máte poslednú príležitosť! Kontaktujte nás na sucany.alumni@gmail.com do nedele, 16. decembra 2012. Len do minutia zásob!

Na výber sú termohrnček (12 €), hrnček (5 €), polo tričko (8 €) a kľúčenka (2 €). Všetky takto získané prostriedky poputujú do pôžičkového fondu pre čerstvých absolventov, na pokrytie časti nákladov spojených so štúdiom na univerzite v zahraničí.

Podmienkou na získanie jedného alebo viacerých darčekových predmetov je mať zaplatené členské SA na školský rok 2012/13. V prípade, že ste tento školský rok už prispeli na chod a aktivity SA sumou vyššou ako stanovená výška členského, a zároveň máte záujem o niektorý/é z darčekových predmetov, tak si ich môžete zarezervovať takisto na sucany.alumni@gmail.com do 16. decembra 2012.DARČEKOVÉ PREDMETY:HRNČEK

TERMOHRNČEK
Moderný termohrnček z nerezu a plastu, s plastovým uzáverom a vygravírovaným logom. Objem: 0,4l.

KĽÚČENKA

POLO TRIČKO
185 g/m?, 65% polyestru, 35% bavlny, zapínanie na 3 gombíky farby trička, na koncoch rukávov úzky pružný lem, bez bočných švíkov, pranie pri teplote do 60°C. Vyšité logo.

Detail výšivky:

Ďakujeme Vám za Vašu podporu! grin


S prianím pekného večera,


Števo Korbeľ.

Pridajte Komentár