Vyhraj 2 lístky na UPRISING so Sučany Alumni!

Dva lístky na UPRISING REGGAE FESTIVAL získava…

Šarmantná budúcoročná štipendistka vyžrebovala víťaza dvoch lístkov na UPRISING REGGAE FESTIVAL 2013!

Za sponzoring súťaže srdečne ďakujeme KULTURISE Booking & Production, organizátorom UPRISING-u!

***** Výhercovi gratulujeme a prajeme jemu i všetkým GBASákom&GBASáčkam, ktorí idú na Uprising, príjemný kultúrny zážitok! 😃*****

In Bob Marley’s words, Get up, stand up, Sučany!

VYHRAJ DVA LÍSTKY NA UPRISING REGGAE FESTIVAL 2013!

  1. Zaregistruj sa;
  2. Pošli prázdny e-mail s predmetom správy “UPRISING 2013”
      na sucany.alumni@gmail.com;
  3. absolventi a bývalí zamestnanci – optional:
      Zvýš svoje šance na výhru a zaplať si členské do 10. augusta;
      žiaci a súčasní zamestnanci: Zaplať si členské do 10. augusta.

Simple as 1, 2, 3!


Tvoje Sučany Alumni. 😊


Za sponzoring súťaže srdečne ďakujeme organizátorom Uprising Reggae Festival 2013!
Viac info nájdeš nižšie na tejto stránke, na webe festivalu a na jeho na fanúšikovskej stránke.

***

Podmienky a priebeh súťaže:

1. Súťaže sa môžu zúčastniť absolventi, bývalí zamestnanci, žiaci a súčasní zamestnanci Bilingválneho gymnázia Milana Hodžu v Sučanoch (aka BASG, GBAS alebo BGMH).
2. Pre účasť v súťaži je nevyhnutná registrácia v databáze Sučany Alumni (vyplnenie všetkých povinných údajov a informácií o štúdiu a práci), a následné zaslanie prázdneho e-mailu s predmetom správy “UPRISING 2013” na sucany.alumni@gmail.com.
3. Absolventi a bývalí zamestnanci si pre účasť v súťaži členské SA na šk. rok 2013/14 platiť nemusia; pre žiakov a súčasných zamestnancov je členské na šk. rok 2013/14 zaplatené bankovým prevodom na účet SA a obdržané na strane SA do 10. augusta podmienkou účasti v súťaži.
4. Výherca/výherkyňa sa určí formou lotérie. Každý registrovaný účastník získava jeden žreb do losovania. Druhý žreb získava, keď si zaplatí členské SA na šk. rok 2013/14 a SA ho obdrží do 10. augusta.

***

BEST OF LUCK!  😉

***

UPRISING REGGAE FESTIVAL PRINESIE PRVÝKRÁT NA ZLATÉ PIESKY SYNA BOBA MARLEYHO

Festival Uprising netreba špeciálne predstavovať. Je tu s nami už šesť rokov a za tento čas sa z neho stal najväčší festival hlavného mesta a jedno z najzaujímavejších podujatí Strednej Európy. Každoročne priláka okrem tisícov Slovákov aj zástupy turistov a hudobných fanúšikov zo všetkých okolitých krajín. Vraví sa, že kto ho raz zažil, celý rok čaká na pokračovanie. To sa udeje opäť na konci leta 23. a 24. augusta na bratislavských Zlatých pieskoch.

Tento rok sa organizátorom Uprisingu konečne podarilo splniť svojim fanúšikom želanie a zavolať jedno z najžiadanejších mien. Na Uprising príde jamajský hitmaker, spevák, muzikant a herec Ky-mani Marley. Slovensko tak bude mať po prvýkrát možnosť spoznať tohto charizmatického hudobníka, ktorý je synom legendy a kráľa reggae Boba Marleyho.

Dôvodov prečo navštíviť tento festival je ale omnoho viac. Uprising si postavil latku skutočne vysoko a programovo prekonáva všetky svoje predchádzajúce ročníky. Predstavia sa tu mená ako Busy Signal, ktorý je jednou z najväčších hviezd súčasného reggae-dancehallu, žijúce legendy a predstavitelia Roots reggae Israel Vibration, Capleton, veteráni Macka B a Mad Professor, či vychádzajúca hviezda z jamajky Protoje. Svoju našlapanú show opäť na Uprisingu rozbalí francúzska kapela Dub Incorporation. Medzi highlighty programu hlavného pódia budú patriť americké underground hip-hop legendy The Pharcyde a šialená tanečná senzácia z Portugalska Buraka Som Sistema v plnej live zostave.

Okrem hlavného pódia ponúka Uprising aj tri ďaľšie hudobné  stage. Tu si svoje miesto nájdu fanúšikovia dancehallu, hiphopu, dubu, dubstepu, drum&bassu, elektro-swingu, ska, balkan a urban & world music. Medzi mnohými tu vystúpia mená ako Benny Page, Million Stylez, Rocky Leon. Popri zahraničných interpretoch sa predstaví aj prierez česko-slovenskej reggae, balkan, dubstep a hiphopovej scény, ako napr. PSH, Delik, AMO & Band, Medial Banana, Ear Drum Kru, či Batatimba

Štyri hudobné stage, cinema zóna, množtvo workshopov, atrakcie ako zápasy v bahne, futbal, capoeira, ranná jóga, graffiti, streetart, U-rampa a tiež možnosť kombinovať koncerty s kúpaním či vodnými športami, to všetko nasvedčuje tomu, že na konci leta sa znovu všetci stretneme na bratislavských Zlatých pieskoch a odpálime poriadnu párty.

Pridajte Komentár