News from Sučany Alumni (April 2010 issue)

Stalo sa:
1/Spustenie členskej zóny
2/Vyhlásenie Student Alumni Award
3/Prezentácia: letné brigády v zahraničí
4/Prijímačky do Sučian
Stane sa:
5/Dve super prezentácie už 8. apríla
6/Vyhlásenie Staff Alumni Award
Iné:
7/Výzva pre bývalých debatérov
8/Garden Party

1/ 1. marca sa nám predovšetkým vďaka nezištnej pomoci Rada Husára, podarilo spustiť jedinečnú ČLENSKÚ ZÓNU Sučany Alumni. V jej databáze si môžeš po zaplatení členského príspevku zdieľať a vyhľadávať kontaktné informácie a iné užitočné údaje o absolventoch a ostatných členoch Alumni. Navigácia v zóne a vyhľadávanie je veľmi prehľadné a jednoduché. Stačí zadať buď rok, meno alebo čokoľvek iné, a ihneď sa Ti zobrazia výsledky hľadania! Cool! Viac info.

2/ Na začiatku marca sme vyhlásili STUDENT ALUMNI AWARD. SA sa podarilo zabezpečiť 300 eur pre víťaza a tiež menšie ceny pre ďalších v poradí. Alternatívou finančnej ceny je notebook spolu s tlačiarňou. Ceny do súťaže venovala spoločnosť X-Trade Brokers. Deadline je 31. máj 2010. Viac info o súťaži.

3/ SA oslovila agentúru Student Agency, vďaka ktorej sa 18. marca uskutočnila PREZENTÁCIA na tému Pracovné pobyty v zahraničí počas letných prázdnin. Prezentácie sa zúčastnilo okolo 60 žiakov. So Student Agency sme sa dohodli na podobných prezentáciách aj do budúcnosti. Viac info

4/ Do Sučian sa tento rok hlásilo skvelých 410 žiakov. Z toho bolo tento týždeň 96 úspešne PRIJATÝCH, 33 úspešných ale neprijatých (pre nedostatok miesta) a až 253 žiakov neúspešných. Zvyšní žiaci sa skúšok nezúčastnili a teda tiež neboli prijatí. Každý z úspešne prijatých žiakov dostane okrem oznámenia o prijatí tiež prihlášku na Štipendium Milana Hodžu. Aj vďaka Tebe a Tvojej podpore sa jednému z nich splní sen. Viac info.  

5/ Všetkých študentov BGMH a Alumni pozývame na 2 zaujímavé PREZENTÁCIE, ktoré sa uskutočnia vo štvrtok 8. apríla 2010, od 14:00 do 16:00 v klube. Topics: 1/ Are You Ready for the Future? 2/ Univerzitné štúdium vo Veľkej Británii. Pozvanie prijali Ivana Sendecká (NGLS – Next Generation Leaders of Slovakia) a Tomáš Paulík (University of Manchester). Moderátorom stretnutia bude Tomáš Jacko zo Sučany Alumni. Bolo by super, keby nás tam bolo viac, čo študujeme alebo sme študovali v UK. Daj vedieť, ak by si chcel/a prísť sa podeliť o zážitky a skúsenosti.  Viac info

6/ V deň konania prezentácií, t.j. 8. apríla 2010, SA vyhlási aj súťaž pre zamestnancov školy – STAFF ALUMNI AWARD. Toto ocenenie je určené pre všetkých zamestnancov, ktorí sú členmi Sučany Alumni a snažia sa robiť viac než sa od nich očakáva. Podrobnosti a ďalšie podmienky budú na webe už o týždeň. Už teraz môžem prezradiť, že o víťazovi rozhodne nielen váha preukázaných aktivít, ale aj počet nominácií od všetkých žiakov školy.

7/ Výzva pre bývalých debatérov zo Sučian od Jaroslava Leitmanna:
Hello.We are trying to gather all actual and alumni members of Sučany Debate Club in one group. Since the club has a significant tradition we would be grateful if you joined and followed the actualities, successes and updates.
the Facebook link is: here

8/ Garden Party or “The Event of the Year” je tu už o pár mesiacov. Stále platí, že ak má niekto nejaké nápady, prípadne chce s čímkoľvek pomôcť tak budeme len radi.


On behalf of Sučany Alumni, please accept my best wishes and a very happy Easter.

That’s it for today folks! wink

T. Jacko
http://www.sucanyalumni.sk
sucany.alumni@gmail.com

Pridajte Komentár