Sučany Alumni sa prebúdza

Po niekoľkoročnom „sleep mode“ sa Sučany Alumni vďaka absolventovi Maťovi Nosekovi (GBAS 2008-2013) prebúdza. Matej inicioval vznik novej aktualizovanej databázy, vďaka ktorej budeme vedieť nielen my, ale aj škola priamo osloviť absolventky a absolventov so zaujímavými ponukami na spoluprácu – napríklad prednášky pre GBASákov, podporu školských projektov, školské a absolventské akcie (napríklad Christma-ass) a iné.

Stále aktuálne vedenie Sučany Alumni už dosť dlho presluhuje, takže ak by ste mali chuť sa pustiť do Alumni aktivít a byť aj vďaka tomu znova bližšie GBASu a pomáhať pri tom aj Maťovi, tak sa nám, alebo priamo jemu prosím ozvite.

Matej Nosek o sebe

Na GBASe som študoval v období 2008 – 2013. Po prvom polroku som bol na odchode, pretože som nezvládal angličtinu ako futbalista, ktorý na ZŠ o ňu príliš nezakopol. Druhýkrát som bol na odchode v polovici štúdia, keď som mal príležitosť posunúť moje futbalovú kariéru na ďalší level. Vážne zranenie kolena ma udržalo na GBASe. O mojich študijných výsledkoch sa nemusíme baviť, reprezentácia školy v športe bola moja silná stránka. Paradox všetkého uvedeného sú aktivity, ktoré udržiavam ako absolvent školy, a to že mi komunita GBASu prirástla k srdcu.

Organizoval som futbalové turnaje, pomáhal pri organizácii a neskôr sám inicioval Vianočný volejbalový turnaj a nejako prirodzene som „zdedil“ organizáciu Christm-ass. Samozrejme organizácia akejkoľvek aktivity nebola len o mne, aj keď som bol iniciátorom a verím, že to tak bude aj pri Sučany Alumni aktivitách. VŠ som vyštudoval magistra v Brne na Masarykovej univerzite, Fakulta sportovních studií, Management sportu. Počas magisterského štúdia som strávil školský rok 2017/2018 v Portugalsku na Universidade de Coimbra. Po VŠ som pracoval v Martine vo futbalovom klube ako generálny manažér. Minulý rok prišiel čas na zmenu, a tak som sa presťahoval do Bratislavy, kde pracujem v malej slovenskej IT firme Paysy ako product owner. 

Ak si bol tak vytrvalý a prečítal si to až sem, tak Ťa pozývam v Bratislave na pivo. Feel free to contact me. 

Zaujímavosti:

Myslím si, že môžem byť najbližšie bývajúcim študentom na GBASe (možno niekto na priváte býval bližšie). Však posúďte sami, aký som mal výhľad zo záhrady (foto z grilovačky po maturite u mňa na záhrade). Počas študentského života som v Brne začal hrávať Headis. Oficiálne som prvým Slovákom, ktorý sa zúčastnil na turnajovej sérií po Európe a na ME 2017 som sa umiestnil na 6. mieste… a objavil som sa aj na Eurošporte. 

Pridajte Komentár