News from Sučany Alumni (June 2012 issue)

Dear all,

je to pre mňa zvláštna chvíľa, keďže sa Vám takto prihováram poslednýkrát. Teda poslednýkrát z pozície predsedu SA určite. Za tie tri roky som Vás pravidelne informoval o dianí v škole aj v Alumni. Dufám, že Vás moje newslettere príliš nebťažovali a práve naopak – mali ste radosť z možnosti dozvedieť sa, what’s new in Sučany. Bude už na novom vedení SA, či bude s newsletterami pokračovať alebo akú novú komunikačnú a celkovú stratégiu si zvolí.  Nižšie si môžete prečítať profily všetkých kandidujúcich vo voľbách predsedníctva SA, ktoré sa uskutoční už o týždeň v deň Garden Party. Osobne som sa po konzultácii s kandidátmi rozhodol pokračovať dočasne ešte na podpredsedníckej funkcii dovtedy, kým nové vedenie plne preberie všetku agendu a oboznámi sa s chodom nášho združenia. Chcem Vám všetkým aspoň takto v krátkosti poďakovať za prejavenú dôveru, podporu a pomoc počas troch rokov. Osobitne chcem poďakovať Jakubovi Malému, Petrovi Paulíkovi, Ivanovi Polákovi a Veronike Rákošovej za ich nezištnú pomoc a spoluprácu vo vedení SA. Bez nich by Alumni neexistovalo a ani nikdy nevzniklo.

NEWS IN SHORT

Stalo sa
1/ Karis April + Ocenenie pre Karis Štúrovo pero
2/ Megaúspešný Mastermind
3/ Ocenenie Rady mládeže Slovenska – Most 2011 pre Sučany Alumni
Stane sa
4/ Garden Party, sobota 23.6.2012
5/ Valné zhromaždenie Sučany Alumni a voľba nového predsedníctva SA + INFO O KANDIDÁTOCH
6/ Vyhlásenie víťazov Štipendia Milana Hodžu a Student & Staff Alumni Awards

NEWS IN FULL
Stalo sa
1/ Karis April + Ocenenie pre Karis Štúrovo pero
Aprílový Karis si môžete prečítať tu. Časopis Karis nám robil radosť počas celého roka. Jeho kvalita bola ocenená aj na súťaži Štúrovo pero, kde získal Cenu Internetového kníhkupectva Martinus.sk. GRATULUJEME! Nemusím asi pripomínať, že Alumni bolo aj pri vzniku Karisu a časopis sponzoruje. O to viac nás ocenenie teší  smile

2/ Megaúspešný Mastermind
3. mája sa uskutočnil už druhý ročník vedomostnej súťaže Sučany Mastermind, ktorú sponzorujeme. Oproti minulému roku záujem účastníkov stúpol až o 50%! Osobitné poďakovanie si zaslúži Ján Kokavec (5. ročník), ktorý opäť fantasticky zvládol celé zorganizovanie súťaže a bez ktorého by sa Mastermind nebol uskutočnil. 

Výsledky Sučany Mastermind 2012:
1. Matúš Sadloň (2.ročník); 100 eur a titul Sučany Mastermind 2012
2. Ľubomír Sivý (3.ročník); 50 eur 
3. Andrej Hutlas (2.ročník); 25 eur
Viac info a fotos tu

3/ Ocenenie Rady mládeže Slovenska – Most 2011
Po siedmykrát sa odovzdávali ocenenia Rady mládeže Slovenska – MOST ľuďom a organizáciám, ktoré vytvárajú slobodné a inšpiratívne prostredie pre deti a mladých. Večerom 31. mája v KC Dunaj v Bratislave sprevádzali Samo Trnka a Tomáš Hudák za asistencie Kristíny Farkašovej. Medzi ocenenými bol aj predseda SA, Tomáš Jacko, ktorý získal mimoriadnu Cenu poroty Most 2011 za založenie a vedenie Sučany Alumni. 
Vo svojej ďakovnej reči som nemohol zabudnúť na všetkých z vedenia SA vrátane všetkých členov a podporovateľov SA. Táto cena patrí predovšetkým Vám, lebo bez Vás by Alumni neexistovalo a nebolo by príkladom a inšpiráciou pre ostatných na Slovensku.

Stane sa

4/ Garden Party
Tradičná Garden Party sa uskutoční už v sobotu, 23.6.2012 od 10:30v priestoroch školy. Viac info tu: http://gbas.edupage.org/. Event na Facebooku

5/ Valné zhromaždenie Sučany Alumni a voľba nového predsedníctva SA
Pozývame všetkých členov a priaznivcov Sučany Alumni na valné zhromaždenie SA. Jeho hlavným a mimoriadnym bodom bude aj voľba nového predsedníctva SA. Nižšie si môžete prečítať profily jednotlivých kandidátov. Medzi ostatnými bodmi bude vyhodnotenie a vyhlásenie cien SA (Štipendium Milana Hodžu, Student & Staff Alumni Award), zhodnotenie akademického roka, finančný stav SA, a program a priority na rok 2012/2013. Stretneme sa o 14:00 v ITčku (3. poschodie). Event na Facebooku

Kandidáti
– Predseda SA: 
Štefan Korbeľ CV Motivačný list Vízia

– Podpredseda SA (3 pozície):
Jakub Brindza  CV Motivačný list
Michal Kovářík CV Motivačný list
Tomáš Jacko

6/ Vyhlásenie víťazov Štipendia Milana Hodžu a Student & Staff Alumni Awards
Ako už bolo vyššie spomenuté, prvým bodom Valného zhromaždenia SA bude aj vyhlásenie a odovzdávanie cien pre víťazov Štipendia Milana Hodžu a Student & Staff Alumni Awards.

= = = = = = = = = = = = =
That’s it! For now and forever wink

Yours truly,

Tomas Jacko
http://www.sucanyalumni.sk
sucany.alumni@gmail.com

Pridajte Komentár