News from Sučany Alumni (January 2010 issue)

A máme tu opäť čerstvé news zo Sučian, Sučany Alumni a nášho super gymnázia.

Stalo sa:
1/Sučany Open Day
2/Koncert in Žilina + vyhodnotenie SA Essay Writing Competition

Stane sa:
3/Štipendium Milana Hodžu
4/Prednášky: summer job abroad, universities at home and abroad, etc.
5/Alumni Award: Student
6/Alumni Award: Staff
7/Rodičovská zábava nielen pre rodičov

Iné:
8/Databáza členov a členské
9/Merchandising
10/Garden Party


1/ Sučany Open day
Open Day bol ako po iné roky plný rodičov a predovšetkým nádejných žiakov nášho gymnázia. Cestu si k nám našlo aj mnoho alumni. Super! Sučany Alumni malo vlastný stánok, kde sme sa snažili priblížiť naše aktivity. Check photos here

2/ Koncert v Žiline mal tiež úspech, škoda že nás tam nebolo viac. Vyhlásili sa víťazi Essay Writing Competition (Matúš Guziar, Roman Bašár, Michaela Tholtová, Michal Ševčík), ktorí vyhrali super poukážky v cene 50 a 30 eur na nákup tovaru v sieti Martinus. Ich víťazné eseje si môžete pozrieť tu. Ospravedlňujem sa za moju neúčasť na týchto eventoch, ale mal som práve promócie v UK. Chcem sa poďakovať aspoň touto cestou absolventovi Martinovi Štrbovi za venovanie dvoch poukážok do súťaže.

3/ Žiaci základných škôl majú posledné týždne na podanie si prihlášky na ich vysnívanú strednú školu. Ak poznáte niekoho vo Vašom okolí, kto by chcel alebo mal ísť k nám, ale nemôže si to dovoliť, tak tu je pre neho šanca zvrátiť nemilostný osud. Plagát ku Štipendiu Milna Hodžusi môžete stiahnuť tu. Prosím vytlačte a distribujte. Pomôžete dobrej veci, ktorá sa uskutoční len vďaka Vám a Vašej podpore.

4/ Pokračujeme v úspešných prednáškach. Na najbližšie mesiace plánujeme prednášky na témy summer jobs abroad, a tiež sa budeme snažiť pozvať absolventov, tentokrát hlavne z medicínskeho a právnického prostredia. Absolventi, ktorí by mali záujem prísť a porozprávať o ich experience, prosím dajte vedieť na sucany.alumni@gmail.com , alebo mi pošlite správu.

5/ BOMBA! Chystá sa veľká vec! Student Alumni Award! Súťaž je určená pre študentov – členov SA. Takže sledujte naše super cool teaser posters a čochvíľa sa dozviete viac! Slogan: „Oplatí sa robiť niečo naviac.“

6/ Podobne veľká bomba. Staff Alumni Award. Asi ako jediná štátna stredná škola na Slovensku budeme robiť špeciálne ocenenie/súťaž aj pre učiteľov/zamestnancov gymnázia. Details to follow soon as 
well. Slogan: „Oplatí sa robiť niečo naviac.“

7/ Výbor ZRPŠ pozýva absolventov, rodičov a všetkých priateľov školy už po tretíkrát na Rodičovskú zábavu, ktorá sa uskutoční dňa 20. februára 2010 o 19,00 hod. v priestoroch hotela Luna vo Vrútkach. Viac info tu.

8/ Na databáze sa usilovne pracuje. Do konca roka by malo všetko riadne fičať. Prosím vyplňte svoje details online tu a zaplaťte členský príspevok. Len vďaka Vám a Vašej pomoci môže Sučany Alumni fungovať aj naďalej.  

9/ Na Garden Party plánujeme spustiť náš merchandising (darčekové predmety). Záujemcovia o pomoc pri organizovaní prosím dajte vedieť. Každá pomoc je vítaná.

10/ Aj keď je len január, netreba zaháľať. Garden Party or “The Event of the Year” je tu čoskoro. Takže ak má niekto nejaké nápady, prípadne chce s čímkoľvek pomôcť… you know what wink

That’s all folks!

T. Jacko
www.sucanyalumni.sk
sucany.alumni@gmail.com

Pridajte Komentár